< Ga terug

Medewerkers

Directie

Directeur
Erwin van Limpt
[T] : +31 492 530800 
[E] : evlimpt@haval.nl


Verkoop

Senior accountmanager foodpackaging

Denise Visch
[T] : +31 (0) 614422555
[E] : dvisch@haval.nl

Verkoop binnendienst
Heino Raaijmakers
[T] : +31 492 530805
[E] : heino@haval.nl

Verkoop binnendienst
Ellen Geurts
[T] : +31 492 530800
[E] :egeurts@haval.nl

 

 

Productie

Operations manager
Henri Kanters
[T] : +31 492 530817
[E] : hkanters@haval.nl

Production manager
Ron Kastermans 
[T] : +31 492 530810 
[E] : rkastermans@haval.nl

Supply Chain manager

Roel van Dijk 
[T] : +31 492 530811 
[E] : rvdijk@haval.nl

Hoofd magazijn
Anton van Gaal
[T] : +31 492 530814 
[E] : expeditie@haval.nl

Technisch manager
Guus van Asten
[T] : +31 492 530812
[E] : gvasten@haval.nl

Assistent technische dienst
Co Kastermans
[T] : +31 492 530807
[E] : ckastermans@haval.nl


Administratie

Financieel manager
Adrie Kanters
[T] +31 492 530802 
[E] akanters@haval.nl

Personeelszaken
Marcel Ruis
[T] +31 492 530800
[E] mruis@haval.nl

Administratief medewerkster
Lisette van den Eijnden 
[T] : +31 492 530801
[E] : lisette@haval.nl

Verkoopfacturen :  factuur@haval.nl

Voor groothandel en producent in de foodindustrie